Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

VÝZKUM PARTICIPATIVNÍHO BYDLENÍ

 

Milé zájemkyně a zájemci o výzkum,

 

děkujeme, že věnujete čas vyplnění dotazníku, kde zjišťujeme, co by lidé chtěli sdílet a jak by chtěli spolupracovat při zajišťování bydlení. 

 

Vyplněné údaje jsou anonymní a budou použity pouze pro nekomerční a vědecké účely. Budou sloužit například při tvorbě manuálu a metodiky pro zájemce o realizaci projektů participativního bydlení a veřejné instituce (stát, obce) a mohou pomoci rozvíjet formy bydlení, které budou finančně dostupnější i environmentálně udržitelnější. 

 

Dotazování probíhá v rámci projektu Možnosti a limity sociálně a environmentálně udržitelného participativního bydlení v ČR podpořeného Technologickou agenturou ČR v rámci programu Prostředí pro život. Výstupy budou k dispozici na webových stránkách projektu (www.participativnibydleni.cz).

 

Vyplnění dotazníku zabere zhruba 15 minut.

 

Správcem údajů je Mgr. Ing. Jan Malý Blažek (Fakulta sociálních studií, Masarykova Univerzita). V případě dotazů či nejasností jej můžete kontaktovat: info@participativnibydleni.cz

 

Děkujeme!